Delta Bisiklet

Delta Bisiklet

1994’ten beri iki teker üzerinde... Delta Bisiklet kurulduğu günden beri istikrarlı bir büyüme ve gelişme gösteriyor. Şimdi Türkiye’nin dört bir yanında bayileri ile bisiklet tutkunlarına hizmet veren Delta Bisiklet’in bu başarısı insan sağlığına verdiği önem ile kaliteden ödün vermemesinde yatıyor. Delta Bisiklet, bisiklet hakkında teknikten-fiyata her bilgiyi alabileceğiniz bir merkez ve konusunda en iyi üreticilerin Türkiye distribütörüdür. Bisiklet için çoraptan, çocuk taşıyıcısına, her alım gücüne hitap eden ürün ve fiyat seçenekleriyle tüm bisiklet kullanıcılarına yönelik bisiklet yelpazesiyle, ulusal ve uluslararası tüm bisiklet etkinliklerine kısacası konusu bisiklet olan her şeyi bulabileceğiniz bir adres. Tüm dünyadaki bisikletle ilgili gelişmeleri yakından takip ederek teknolojideki yeniliklere paralel, her kullanıcıya uygun, ekonomik birçok model ürün ve uzman kadrosuyla 2010’da yaygın bayi ağımızla Türkiye’de ve Avrupa’da ‘’bisikletle yaşamın’’ akılcı, sportif, çevreci ve sosyal olduğunu benimsemiş siz bisiklet sevenlerle ‘’pedala kuvvet’’ diyeceğiz.

Bisikletli yaşamı desteklemek, Bisiklet sporunu desteklemek, Çevreci bilinci geliştirecek faaliyetler yapmak ve yapan kişi ve kuruluşları desteklemek, Bisiklet kullanımını artırıcı kentsel projeler üretmek, Bisikleti tanıtıcı eğitim programları düzenlemek, Distribütör firma olarak kaliteli bisiklet ve aksesuarlarının ilgili kitleye en uygun fiyatlarda ulaşmasını sağlamak, hedeflerimiz arasındadır. Üretici firma olarak , Türkiye’nin de bisiklet üretiminde dünya markası isimler çıkarabileceğini GEOTECH ve DELTA marka bisiklet ve aksesuarları ile ortaya koymayı başarmış, yurtdışındaki fuarlarda ülkemizi başarıyla temsil etmiştir. Bisiklet kalitesini önemsemeyen "ucuz bisiklet" politikası Türkiye’de bisikletin gelişimini çok olumsuz etkilemiş ve bisiklete çok zarar vermiştir. Bisiklet spor ve keyif aracı olarak belirli bir kalitenin altında olmamalıdır, bu anlayışla çalışan firmamız, tüm ürünlerinin müşteri memnuniyetini alarak 16 yılını tamamlamıştır. Standartlara uygun olmayan bisikletler bir çok sağlık sorununa yol açabiliyor. Delta Bisiklet hem her alım gücüne hitap eden hem de kaliteli malzeme ile üretim için geniş araştırmalar yaparak girişimlerde bulunmakta ve bisiklet kullanıcılarına en uygun en sağlıklı ekipmanı sunmaktadır.

Delta Bisiklet sağlıklı bir çevre konusunda bilinç kazandırmak için de çalışmalar sürdürmektedir. Otomobillerin %70'i ortalama 5 km uzunluğunda bir yol için kullanılmaktadır ki bu mesafe bisiklet kullanımı için idealdir. Türkiye’de de bazı Avrupa ülkeleri gibi yolculukların yarısının bisikletle yapılması umudunu taşıyan Delta Bisiklet dünyamızı güzelleştirmek ve korumak adına bir çok proje ve aktiviteye imza atmıştır. Şimdiye kadar birçok ulusal ve uluslararası aktiviteler birçok günübirlik veya uzun turlar, eğitim ve tanıtım çalışmaları Delta Bisiklet tarafından organize edildi. Bu faaliyetlerin ülkemizde bisikleti spor veya hobi olarak yapmak isteyenlere büyü katkıları olduğunu gözlemledik, bisiklet konusundaki gelişmeler bizleri her zaman sevindirdi, motivasyonumuzu arttırdı. Önümüzdeki faaliyetlerimizde sizleri de aramızda görmek bizleri çok sevindirecektir. Delta Bisiklet geniş ürün yelpazesi ve distribütörü olduğu sayısız seçkin marka ile Türkiye’nin en kapsamlı on-line bisiklet mağazası olarak www.deltabisiklet.com ile parmaklarınızın ucunda...

En derin saygılarımızla,

http://www.deltabisiklet.com

http://www.twitter.com/Delta_Bisiklet

https://www.facebook.com/DeltaBisiklet