Hakkımızda

Delta Macera, Ankara Eymir gölü kenarında bulunan muhteşem doğa manzarası olan bir mekandır. Bisiklet satışı, bisiklet servisi, bisiklet kiralama, cafe ve restoran hizmetlerinin verildiği bir yerdir. Ankara'da güzel bir hafta sonu geçirmek istiyorsanız uğrayacağınız tek adres Delta Macera'dır. Ankara'nın en önemli noktası olan Eymir Gölü bisiklet binilecek en güzel yerdir. Dilerseniz bisikletinizi Delta Macera'dan satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. Satın alacağınız veya kiralayacağınız bisikletler dünyaca ünlü markalardan oluşmaktadır.

Bunlardan bazıları Cannondale, Corratec, Schwinn, GT, Geotech, Strida ve Mongoose'dir. Delta Macera'da ayrıca hafta sonları Satranç, tavla, masa tenisi langırt ve bunun gibi eğlenceli etkinlikler de yapılmaktadır. Güzel bir kahvaltı yapmak veya güzle bir yemek istiyorsanız adresiniz Delta Macera'dır. Yalnızca çocuklarımızı değil, gençlerimizi ve kadın-erkek yetişkinlerimizi tutsak alıp eve hapseden, onları hareketsizliğe, yanlış beslenmeye, aşırı kilolara ve tüm bunların sonucu olarak sağlıksızlığa mahkum eden televizyon ve bilgisayar bağımlılığına bir başkaldırıyı temsil ediyoruz.

Amacımız

Aşırı tüketim kültürünün egemenliğine girmiş dünyamızda, havası, suyu, ağacı, otu, hayvanı, denizi, ırmağı, gölü, dağı, taşı, toprağı ve insanıyla kirletilen, yozlaştırılan, yağmalananların adına bir başkaldırıyı dile getiriyoruz. Kentlerimizin, alış-veriş merkezi çılgınlığından kurtarılıp güvenli bisiklet yolları, temiz hava üreten parkları, ağaçlandırılmış alanları, göletleri, yürüyüş yolları, spor tesisleri ve çocuk bahçeleriyle gerçekten özgür ve sağlıklı yaşam merkezlerine dönüştürülmesi için yola düşmeyi amaçlıyoruz.

Canlı-cansız tüm doğaya, insana, hayvana, çevreye, balığa, böceğe, havaya, suya, birbirimize saygılı bir dinlence, eğlence ve turizm kültürü yaratmak için harekete geçiyoruz. Evet, evlerimizi, iletişim araçlarımızı, teknolojinin sağladığı rahatlığı seviyoruz. Ama bizim inancımız o ki özgürlük dışarıda: Özgürlük yollarda, macera dağlarda, heyecan gökyüzünde, coşku denizlerde, sağlık yaylalarda, dostluk ormanlarda, arkadaşlık sokaklarda, yaşam harekette, sevgiyse birlikteliktedir. Heyecanlı, hareketli, macera dolu, kıpır kıpır, coşkulu, dostluklar oluşturan ve pekiştiren, bedensel, zihinsel, ruhsal sağlığımızı geliştiren etkinlik ve organizasyonlarda birlikte olmak dileğiyle.

Dağ tepe demeden bisiklet yolculuğu bir başka!

Yeni yollar, yeni keşifler doğanın mucizelerini yaşayın. Bisikletle rüzgarın yüzünde hissedecek, özgürlüğün tadını çıkaracaksınız. Bisikletle olduğunuz süre boyunca zihniniz bütün düşüncelerden arınsın ve sadece yola konsantre olup doğanın güzelliklerini keşfederek, bisikletin hafifliğini hissedin ve bu anların heyecanını doyasıya çıkarın. Sıcacık simitler, soğuk sandviçler, tramisu, mozaik pasta, cheesecake, en özel çekirdek kahve çeşitleri, filtre kahve de dahil sizlere hizmet vermek için hazırdır.

Delta Macera, uzun zamanda emin adımlarla büyük işler başarmanın gururunu yaşayan profesyonel kadrosuyla ikram servislerimizle size özel olacak organizasyonlarınızda beklentilerinizin tümüne yanıt vermeye hazırız. Ankara'da olan ve gezmek için yer arayan herkesi bekleriz...